MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Öronlappsfåtölj 13903290
nr 1390 3290
Öronlappsfåtölj
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:07:17
100 kr
250 kr
300 kr